کد محصول

اشتراک گذاری :

سالمون کامل نروژی 3-2 کیلویی

موجود نیست
امتیاز دهید

کاربر گرامی، با توجه به زمانبندی دریافت محصول از مبدأ و تازه بودن محصول، روزهای تحویل سفارش شما روزهای دوشنبه و پنج شنبه هر هفته و در اولین روز توزیع بعدی خواهد بود. همچنین با توجه به تقریبی بودن وزن ماهی سالمون کامل، محاسبه هزینه دریافتی براساس ماکزیمم وزن ماهی میباشد. در هنگام تحویل سفارش با توجه به مشخص شدن وزن دقیق محصول، هزینه اضافی احتمالی به شما عودت داده خواهد شد.

محصولات مشابه
مشخصه ها

وزن

دو تا سه کیلوگرم

وضعیت

تازه (غیر منجمد)

مشخصات کلی
دستور پخت
ویدئو

این غذای دریایی سرشار از اسید چرب امگا 3 و پروتئین بوده و سطح استرس را به مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد.

برخی از خواص ماهی سالمون عبارتند از:
- برای سلامت قلب و عروق مفید است.
- برای کاهش استرس مفید است.
- سطح کلسترول بد را کاهش می‌دهد.
- برای پیشگیری و کنترل فشارخون بالا مفید است.
- عملکرد مغز را تقویت می‌کند.
- از پوست در مقابل اشعه UV محافظت می‌کند.

ماهی سالمون کم کالری بوده و مقدار چربی‌های اشباع شده در آن ناچیز است ولی سرشار از پروتئین و اسیدهای چرب ضروری امگا 3 است. امگا 3ها چربی‌های مفید و سالمی هستند که بدن قادر به تولید آن نیست.این اسیدهای چرب ضروری مسئولیت محافظت از پوست، تقویت عملکرد قلب و افزایش سلامتی قلب را بر عهده دارند.
113 گرم از این ماهی 87 درصد از نیاز روزانه بدن به امگا3 را تامین می‌کند و این مقدار فراوان، اثرات بسیار مفیدی برای سیستم قلب و عروق خواهند گذاشت؛ از بروز حملات قلبی، ریتم‌های نامنظم قلب، لخته شدن خون درون رگ‌ها پیشگیری کرده و مقدار کلسترول بد را نیز کاهش می‌دهد. علاوه بر موارد ذکر شده، تحقیقات نشان داده مصرف اسیدهای چرب امگا 3 مقدار استرس را در فرد به مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد.

نظر بدهید

facebook instagram telegram Aparat